Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Що робити з дітьми під час карантину: чернівецьке видавництво проведе онлайн-марафон

Цього тижня стартує міжнародний онлайн-марафон "Що робити з дітьми під час карантину?" від дитячого арт-видавництва з Чернівців "Чорні вівці". 

Як повідомляють у видавництві, в рамках проведення марафону відбудеться п’ять зустрічей із п’ятьма письменницями з різних міст України та закордону – Юлією Ілюхою (м. Харків), Яною Сотник (м. Київ), Євгенією Завалій (м. Одеса), Таіс Золотковською (о. Закінтос, Греція) та Христею Венгринюк (м. Софія, Болгарія).

Під час онлайн-зустрічей авторки представлять свої нові книжки, а також дадуть відповіді на питання аудиторії. Дивитись відеотрансляцію можна на сторінці видавництва у Facebook. 

За словами головної редакторки дитячого арт-видавництва "Чорні вівці" Христі Венгринюк, тепер, без сумніву, весь світ реально живе в мережі. "Читання книжок набридло? Перемито й перескладано все в квартирі? Всі серіали вже перемішалися в голові? Тоді ми з авторами йдемо до Вас онлайн. – запевняє Христя. – Будемо читати, говорити, презентувати нові книжки, відповідати на питання і просто намагатимемося бути ближче одне до одного. Будьте здорові й з нами!".

ПРОГРАМА ТРАНСЛЯЦІЙ:

26 березня (четвер), 19:00, Юлія Ілюха – "Мурко Мняуск – підкорювач Марса. Як тобі таке, Ілон Маск?" (читання та розмова про нову книжку Юлії Ілюхи "Космокоти"). Для дітей 7+ та їхніх батьків.

28 березня (субота), 19:00, Яна Сотник – "Як допомагати малечі йти до мети?" (читання та розмова про мотивацію на прикладі книжки Яни Сотник "Рака така, або Риба, яка співає"). Для дітей 5+ та їхніх батьків. 

31 березня (вівторок), 19:00, Євгенія Завалій – "Почати сортувати сміття і врятувати дельфінів: місія здійсненна" (презентація книжки Євгенії Завалій "Це всі ми"). Для дітей 7+ та їхніх батьків.

2 квітня (четвер), 19:00, Таіс Золотковська – "Чому несерйозно бути серйозним?" (презентація та читання книжки "Несерйозно" Таіс Золотковської). Для дітей 5+ та їхніх батьків.

4 квітня (субота), 19:00, Христя Венгринюк – "Про мого білого старого Качура" та новинки дитячого арт-видавництва "Чорні вівці" (читання поезії та презентація книжок). Для батьків. 

 « повернутися до списку новин