Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Дистанційне навчання: запускаємо збір проєктів на платформу!

Дистанційне навчання - тема, яка протягом останніх тижнів настільки ж популярна в освітянській спільноті, як і всі новини про пандемію. Здавалося б, десятки ресурсів, діджиталізація, кожен учень із гаджетом, а "віз і далі там". Про проблеми дистанційного навчання не висловився лише лінивий.

А що з рішеннями?
Не ситуативними та індивідуальними, а комплексними та повторюваними. Впевнені, вони є. Десятки, а може й сотні рішень є у головах учнів, вчителів, громадських активістів й всіх тих, хто "вариться" в освітній тематиці. Ми хочемо, аби ваші ідеї вийшли за межі балачок та нарікань у Facebook й трансформувалися в круті проєкти, які допоможуть вирішити питання дистанційного навчання не тільки на рівні окремої школи, а й всієї країни.

?? Тому, офіційно відкриваємо збір проєктів на тему дистанційного навчання та освітньої онлайн комунікації.

Які проєкти ми шукаємо?
? ті, які допоможуть школі комплексно вирішити проблеми з дистанційним навчанням й побудувати таку модель взаємодії, коли навчання з дому можна буде використовувати не лише у випадку форс-мажорів, а і як загальну практику, зокрема для індивідуальної роботи з учнями, які довгий термін знаходяться вдома через особисті причини;
? проєкти, які передбачають створення додатку чи аплікації, яка допоможе будь-якій школі швидко та якісно побудувати єдину систему дистанційного навчання;
? проєкти, які покликані допомогти педагогам покращити навички роботи з онлайн-інструментами.

 Чому саме зараз?
Бо коронавірус закінчиться, а проблема залишиться. Бо криза і форс-мажор - це найкращий період, коли мозок здатний продукувати нестандартні рішення. Бо щодня ми читаємо сотні коментарів у освітянських групах й розуміємо, що круті ідеї навряд чи вийдуть за межі цієї дискусії й хочемо дати їм шанс. Бо три тижні карантину можуть пройти з користю й призвести до позитивних змін як в одній школі, так і в цілому напрямку.

Ми впевнені, що тисячі українців підтримають ваші ідеї, адже дійсно переживають про безпеку дітей у кризових ситуаціях. Навіть при простому грипі дітям та вчителям краще вчитися з дому. Зрештою, дистанційне навчання подібне до дистанційної роботи, яка набуває все більшої популярності в сучасних умовах, чому б не почати набувати цих навичок прямо зараз.

Коротко про умови:

Кінцева дата приймання проєктів - 17 квітня.

Саме для цього набору ми спростили правила й дозволили подавати проєкти всім учням, вчителям. А також, іншим зацікавленим сторонам, за умови, що їх проєкт має загальнонаціональний масштаб чи вони мають школу-партнера для пілотування ідеї.

Реєструвати проєкти можна тут: https://gof.org.ua/create-project/

 ! При реєстрації в полі "Тип проєкту" обирайте "Хочу зареєструвати загальнонаціональний освітній проєкт" не залежно від масштабу проєкту.

Після 24 квітня ми оберемо найкращі проєкти й запустимо збір коштів на їх реалізацію на освітній краудфандинговій платформі GoF.

Якщо ви чи ваша компанія прагнете підтримати нашу ініціативу фінансово чи інформаційно, радо відповімо на ваші запитання: 

Бережіть себе, мийте руки з милом і продукуйте нестандартні рішення!

 

 

 
 

Реєстрація проєкту

 
     


« повернутися до списку новин