Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Відбувся педагогічний коучинг на базі Добротвірського ДНЗ №2 «Джерельце»

29.11.2018 на базі Добротвірського ДНЗ №2 «Джерельце» відбувся педагогічний коучинг за участю керівників і педагогів ЗДО Кам’янка-Бузького району та Кам’янка-Бузької міської ради, вчителів початкових класів.

Важливим питанням, яке піднімалося під час обговорення була проблема – забезпечення готовності дитини до навчання в школі без будь-яких негативних наслідків для її психічного, фізичного здоров’я, а також доцільність збереження провідних видів діяльності дітей старшого дошкільного віку та змістовне доповнення їх у молодшому шкільному віці, а саме: спілкування, гра, рух, пізнання, господарсько-побутова діяльність, художньо-естетичний розвиток.

В ході коучингу педагоги дискутували щодо правильного формування ключових компетентностей дітей старшого дошкільного віку (здоров’язбережувальної, комунікативної, предметно-практичної, ігрової, сенсорно-пізнавальної, природничо-екологічної, художньо-продуктивної, мовленнєвої, соціальної, особистісно-оцінної) та важливість збереження і змістовне доповнення їх у молодшому шкільному віці.

Під керівництвом коуча Овчаренко Л.Р. було проведено Педагогічний парламент у формі ділової гри, не оцінюючи формулювання завдання, не пропонуючи як пріоритетних своїх варіантів рішення, не даючи безапеляційних порад. Учасники самостійно і доволі успішно  ухвалювали, яким чином вирішити те чи інше завдання.

Окрім цього, методист з дошкільної освіти відділу освіти Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації ознайомила присутніх з листом МОН України щодо збереження спокою та раціональних дій в зв’язку із запровадженням у окремих областях воєнного стану. Про НУШ як – докорінне реформування освіти в Україні, а також про законність/заборону публікації відео- та фотоматеріалів на сайтах. Загалом захід пройшов цікаво та доволі плідно.



« повернутися до списку новин