Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

НОВИНИ ДОШКІЛЛЯ. ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОБІГ У ВЕЛИКОСІЛКІВСЬКОМУ НВК

26.11.2019 р.  на базі Великосілківського НВК «ЗОЗ І-ІІІ ст  – ДЗ» (директор Івашків Р.В.) відбулося розширене засідання творчої майстерні вихователів-методистів, заступників директорів НВК з навчально-виховної роботи дошкільних підрозділів та вихователів старших груп. Засідання майстерні відбулося у формі педагогічного пробігу, тема – «Впровадження в систему роботи ЗДО стратегічних ліній модернізації дошкільної ланки освіти- курсу «Культура добросусідства».

Сприйняття світу як єдиної системи багатогранних форм існування обумовлюють необхідність виховання у дітей таких людських якостей, як повага до інших культур, релігій, поглядів. Засвоєння світової культури крізь призму національної допоможе сформувати світогляд майбутнього громадянина України, здатного діяти не тільки у своїй національній державі, але й у світі.

Круглий стіл зональної педмайстерності  «Формування ціннісної орієнтації і громадянської  самосвідомості учасників освітнього процесу» провела вихователь-методист Добротвірського ДНЗ №1 Самсін В.Р.,   продемонструвала презентацію щодо впровадження курсу «Культура добросусідства» в освітній процес ЗДО.

Педагогічну панораму та практичний перегляд з впровадження курсу підготували заступник директора НВК з навчально-виховного процесу дошкільного підрозділу Костюк В.В. та вихователь Колодій Н.Т.  Директор  Івашків Р.В. поділився досвідом щодо співпраці дошкільної та початкової ланки в НВК, зміцнення навчально-матеріальної бази закладу.

Методист з дошкільної освіти Магеровська Н.Ф. підкреслила необхідність  творчого пошуку шляхів формування теоретичних знань, практичних вмінь й навичок використання інноваційних методів і прийомів у педагогічній діяльності дошкілля.« повернутися до списку новин