Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

НОВИНИ ДОШКІЛЛЯ. МЕТОДИЧНА ВІТАЛЬНЯ В ДОБРОТВІРСЬКОМУ ЗДО №1

27.02.2018р. на базі Добротвірського ЗДО №1 «Струмочок» (директор Л.Я. Мокра, методист В.Р. Самсін) відбулося спільне засідання методичного об’єднання музичних керівників, вихователів-методистів, заступників директорів НВК (дошкільна освіта) за темою «Інноваційні технології в музичному вихованні   дошкільнят».

Цікаво пройшов консеквентний захід у формі методичної вітальні, де учасники мали змогу актуалізувати й розширити знання щодо використання інноваційних педагогічних технологій у музичному розвитку дошкільників, а також отримати певний обсяг теоретичних знань, практичних вмінь та навичок використання інноваційних методів і прийомів у музичній діяльності.

Методичний бенефіс та майстер-клас щодо використання інновацій у музичному розвитку дітей дошкільного віку підготувала музичний керівник Андрєєва В.В.

Методист закладу Самсін В.Р. ознайомила присутніх з рекомендаціями стосовно формування інноваційного простору дошкільної освіти.

Методист з дошкільної освіти Магеровська Н.Ф. підвела підсумки засідання та підкреслила необхідність  творчого пошуку шляхів формування теоретичних знань, практичних вмінь й навичок використання інноваційних методів і прийомів у музичній діяльності.« повернутися до списку новин