Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

НОВИНИ ДОШКІЛЛЯ. МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ДИРЕКТОРІВ, ВИХОВАТЕЛІВ-МЕТОДИСТІВ ЗДО ТА ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ НВК В ДОБРОТВІРСЬКОМУ ЗДО №1

29 березня 2018 року на базі Добротвірського ЗДО №1 «Струмочок» (директор Л.Я. Мокра, методист В.Р. Самсін) відбулося засідання методичного об’єднання директорів, вихователів-методистів ЗДО та заступників директорів НВК за темою «Модернізація освітнього процесу в ЗДО в умовах інформатизації освіти».

Директор ЗДО Мокра Л.Я підготувала банк ідей «Формування інформаційного простору закладу дошкільної освіти» та презентацію «Модернізація освітнього процесу в ЗДО в умовах інформатизації освіти».

Вихователі Белей О.П., Осмачко О.В. та музичний керівник Андрєєва В.В. підготувала для перегляду практичний показ розваги-заняття «Казка «Ріпка» на новий лад. Використання ІКТ в освітньому процесі ЗДО».

Успішно пройшли інші методичні заходи: педагогічний ринг «Мандрівка ІКТ-країною. Комп’ютер  як «інтелектуальне знаряддя», ознайомлення з рекомендаціями «Використання квест технології та веб-квестів у практичній роботі з дошкільниками», ігрове конструювання «Робота з сайтом закладу», які провела методист Самсін В.Р.

Вихователь Белей О.П. показала майстер-клас «Що являє собою техніка валяння вовни». Педагоги, наче діти, з захопленням старанно валяли сережки з вовни.

Методист з дошкільної освіти Н.Ф. Магеровська акцентувала увагу присутніх на тому, що  з інтеграцією ІКТ в освітній процес з’являються можливості розширення його змістового наповнення а  упровадження цих технологій сприяє різнобічному розвитку дошкільників, зацікавленості дітей та педагогів.

Педагогів, які прийняли участь та зайняли  призові місця у професійних конкурсах нагороджено грамотами відділу освіти.« повернутися до списку новин