Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Відвідали Будинок органної та камерної музики м. Львів

«Писати про музику — це те саме, що танцювати про архітектуру» Мартін Малл

Вивчаючи тему "Музика бароко", ми із учнями 8-х класів ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів вирішили, що найкращий спосіб засвоїти набуті знання - це побачити, почути та відчути звучання органу та скрипки наживо. Тому у неділю 03.03.2019 ви відвідали Будинок органної та камерної музики м. Львів та послухали концерт "Пори року" А.Вівальді (скрипка) та Й. С. Бах (орган) - найяскравіших та найвідоміших композиторів епохи бароко.
        Такий інструмент як орган ми побачили та почули вперше. Це було неймовірно красиво! Усі впізнали відому Токкату і фугу ре мінор Й. С. Баха, яку слухали на уроці мистецтва.
Далі до гри органу(Олена Мацелюх) приєдналася скрипка(Оксана Гаргай): і ми поринули у подорож 12 місяцями року. Для того, щоб відчути всі особливості змін пір року, на допомогу музиці прийшов живопис(Ольга Куц):під музичний супровід А. Вівальді на сцені створювались "живі" картини, які транслювались на екран і зображували кожен місяць року від березня до лютого.

Побачене та почуте нас вразило! Дуже задоволені поїздкою, та вже плануємо наступну)

Щиро дякую класному керівнику 8-Б класу Пелішок Світлані Ярославівні за підтримку та компанію, учням 8-Б та 2-м ученицям 8-А класу за цікавість високим мистецтвом! Чекаю наступної поїздки)

Раджу кожному почути цей концерт)« повернутися до списку новин