Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

«Співи з зірками»

26 грудня 2019р. відбулася одна з найграндіозніших подій у школі - «Співи з зірками», ой,  вибачте, з учителями.

У конкурсі взяли участь 15 надзвичайно цікавих і неповторних гурти.  Було помітно, що всі учасники ретельно  готувались, підбирали пісні, придумували постановки, самостійно змінювали тексти пісень. А взагалі - було на що подивитись.

Нашому  журі (а журі було дуже поважне: п. Катерина Немира – людина, яку знає увесь світ, скульптор, художник-кераміст, прозаїк, авторка багатьох книжок, підручників;  п.Марія Мандзак – регент молодіжного хору церкви Архистратига Михаїла смт Запитів; п. Мар’ян Погорецький – лідер гурту «Доміно», випускник школи 2004 року; Галина Остап’як – переможниця конкурсу «Співи з учителями – 2018», фіналістка телевізійного конкурсу «Музика нас з’єднала»)  було важко визначити переможців, бо кожен номер був цікавий і гідний перемоги. Та все ж таки милозвучний спів Венгерак Ірини Олегівни та Кичми Наталії(11-Б клас) з піснею Квітки Цісик  «Де ти тепер» запав у душу журі, і цей дует отримав І місце.

Приз глядацьких симпатій  отримали  Міліщак Романна    Іванівна,  Роїк Вадим та учні 7-А класу з піснею «Мрії» (кавер на колись популярний хіт «Ней на на на», текст Міліщак Р.І. ).

 Дякуємо нашим талановитим учителям та учням за позитивні емоції. Ви таки у нас зірки!!!« повернутися до списку новин