Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Цікава співпраця та обмін досвідом

24 жовтня 2019 року вчителі географії та української мови та літератури Львівської ЗОШ І-ІІІ ст. №74 Кузьмінська І.І. та Божик Н.В. та Стрептівського НВК Дзюба У.Р. і Войтюк М.Б. провели спільний інтегрований урок-екскурсію з географії та української літератури з учнями 9-х класів обох класів за темою «Люби і знай свій рідний край». В уроці-екскурсії брали участь директор Львівської ЗОШ №74 Кархут О.В. та заступник директора з НВР Лемеш В.Т., директор Стрептівського НВК Пожарницька Н.В. та заступник директора з НВР Дзюба У.Р.

     Учасники уроку-екскурсії побували у селі Спас на річці Західний Буг, де ознайомилися з гідрографічними особливостями річки. Потім відвідали стрептівські підприємства «ЕКО-Львів», «РІО-Шампіньйон» та «Галицькі традиції», де ознайомилися з технологією вирощування печериць, виготовлення макаронних виробів та з процесами виготовлення сміттєвих баків. Урок-екскурсія закінчився підсумковими змаганнями у стінах Стрептівського НВК, де учні показали, як вони знають свій рідний край:

1.Малювали маршрути екскурсії.

2.Знайомилися з відомими людьми Кам’янеччини та смт.Рудно.

3.Брали участь у квесті.

     Зустріч не обійшлася без чаювання, обміну досвідом та контактами, дискотеки і завершилась пізно ввечері. Враження залишилися чудові. Ми щиро вдячні за ідею проведення спільного інтегрованого уроку колишньому вчителю географії Стрептівського НВК, а сьогодні – Львівської ЗОШ №74 Кізьмінській І.І., а також за вдалу її реалізацію усім учасникам уроку-екскурсії.« повернутися до списку новин