Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Ну що б, здавалося, слова…

9 березня 2019р. Україна відмічала 205-ту річницю з дня народження великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка. Напередодні  учні ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів вшанували пам’ять національного героя.

6 березня у школі відбувся конкурс читців для 5 - 8-их класів. Діти не тільки читали поезію Кобзаря, а й відтворили короткі сценки про його дитинство. Переможці -  Венгерак Юлія та Мартиняк Софія (8 – Б клас), які  майстерно прочитали  нелегкі твори поета: «І мертвим, і живим…» та «Думка».

7 березня учні 9 – 11 класів брали участь у конкурсі інсценізацій. Усі члени журі одноголосно визнали переможцями – 9 - Б клас, який разом із класним керівником, Ільчишин Галиною Дмитрівною, показали  уривок з поеми  «Тополя».

У неділю, 10 березня, учитель української мови Міліщак Р.І., учениця 8-Б класу Мартиняк Софія та учасники театру танцю «Родзинка» взяли участь у селищному святкуванні 205-ої річниці Т.Г.Шевченка.

Попереду – вікторини на знання біографії та  творчості великого Кобзаря.

Ми впевнені, що заходи, які відбулися в школі, допоможуть молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності.

Сподіваємось, що творчість геніального поета буде завжди жити у пам’яті людства!

 «І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій не забудьте пом’янути

 незлим тихим словом…»« повернутися до списку новин