Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
СЕКТОР ОСВІТИ КАМ'ЯНКА-БУЗЬКОЇ РДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Взяли участь в обласних змаганнях

З 03.10. по 06.10.2019р. команда «Все буде добре» ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів  взяла  участь в обласних змаганнях учнівської молоді зі спортивного орієнтування, які проходили у с. Кам’янка Сколівського району Львівської області.

Незважаючи на погані погодні умови, за першість боролися 10 команд. На довгій дистанції Кулик Артур посів І місце у своїй віковій категорії, а Кулик Діана - ІІІ місце. Під час забігу «Спринт» на короткій дистанції Кулик Діана здобула ІІ місце у своїй віковій категорії. Решта учасників, на жаль, не посіли призові місця, проте показали добрий результат. Команда нашої школи  зайняла почесне ІІІ місце в обласних змаганнях !!!!

Школярі були дуже задоволені поїздкою. Вони не тільки здобули нові знання, а головне  - знайшли нових друзів.

Дякуємо їхньому керівнику Бучак Л.М. за підготовку, Могиляк Л.М. за допомогу та підтримку,  а також учасникам команди Кулик Діані, Кулику Артуру, Патрай Катерині, Рудій Ірині, Коваль Марті, Ковалю Тарасу, Лойку Василю та Августину Назару за старання і волю до перемоги.