Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Ювілей Стрептівського ДНЗ

24 грудня радісну подію відзначив Стрептівський дошкільний навчальний заклад „Рукавичка”. Рівно 10 років тому маленькі дитячі рученята вперше відчинили двері дитсадка у Стрептівському НВК. Дитсадок, який нині відвідують 29 вихованців, з кожним роком стає кращим. Утім, найбільшою гордістю закладу є його працівники: вихователі, помічники вихователів, музичний керівник, медик, кухарі, тобто всі ті, хто постійно і з любов’ю дбає про комфорт маленьких вихованців і їхній повноцінний розумовий і фізичний розвиток. Вони своєю турботою зігрівають дитячі душі, ведуть у світ цікавого і прекрасного і любові цієї вистачає їм на кожну дитину.

     Ювілей дитячого саду - це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, бешкетних очей, посмішок і сміху, відкриттів і гри! Саме з таким настроєм і зустрічав наш дитячий садок свій ювілей і приймав вітання від гостей. На цьому святі було цікаво, радісно, просто казково!  Свій ювілей працівники та вихованці ДНЗ „Рукавичка”  святкували у тісному колі друзів. Правда привітати іменинників завітало чимало гостей, зокрема голова районної ради Келеберда Т.В., помічник народного депутата М.Л.Бондара - Приставський І.В., методист дошкільної освіти Магеровська Н.Ф., голова районної профспілки працівників освіти Краєвська В.С.

     Хочеться вірити, що заклад переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім «скарбом» для наступних поколінь.

 « повернутися до списку новин