Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

НАРАДА-СЕМІНАР В ДОБРОТВІРСЬКОМУ ДНЗ №1

Управління на основі цінностей та реальне ціннісне орієнтування на етапі дошкілля і на подальших етапах здобуття освіти – це не декларації намірів, а перш за все, справи, вчинки людей. Сьогодення диктує нам  нові вимоги до освіти, адже прогрес у розвитку людського суспільства відбувається надзвичайно швидко. Оскільки незаперечним є той факт, що ранній розвиток дітей і навчання дошкільнят – це основа системи освіти, зрозумілим стає чималий інтерес до питань раннього розвитку особистості. 

28 січня 2020 року на базі Добротвірського ДНЗ №1 «Струмочок» (директор Л.Я. Мокра, вихователь-методист В.Р. Самсін) згідно плану роботи РМК, відбулася нарада-семінар керівників ЗДО сектору освіти Кам’янка-Бузького району, керівників ЗДО Кам’янка-Бузької ОТГ, вихователів-методистів ЗДО, заступників директорів НВК (дошкільні підрозділи).

Спершу у залі, де зачарували усіх ялинки, прикрашені іграшками, що виготовили власноруч батьки та педагоги закладу для конкурсу «Ялинка-дивинка»,  вихованці старшої групи «Віночок» та випускниця цієї ж групи Анастасія Сердюк яскравим феєричним шоу привітали присутніх із минулими святами.

Далі роботу наради-семінару розпочала методист РМК Веретельник Н.В., яка надала роз’яснення Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800 щодо процедури, видів, форм, обсягу (тривалості), періодичності, умов підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗДО, включаючи механізм оплати, умови і процедуру визнання результатів підвищення кваліфікації.

Методист з дошкільної освіти Магеровська Н.Ф. та директор Добротвірського ДНЗ №2 Овчаренко Л.Р. провели брифінг «Про підготовку та здачу річної звітності 85-К» та обговорили лист МОНУ від 22 січня 2020 № 1/9-37 «Щодо збору даних про заклади дошкільної освіти за формою 85-К до інформаційно-комунікаційної системи «Державна інформаційна система освіти».

Магеровська Н.Ф. підкреслила, що для створення ефективного інструменту, що дозволить реалізувати значущі й успішні перетворення, необхідний перехід від зовнішніх факторів розвитку усіх ланок освіти до «внутрішніх факторів». У цьому полягає сучасний тренд розвитку освітніх систем, тож і відбутись вона має в дошкільній освіті перш за все.

Також Наталія Федорівна провела «круглий стіл» щодо стану захворюваності дітей, дотримання чинних вимог під час атестації педагогічних кадрів, роботу атестаційних комісій, дотримання режиму дня, проблеми дитячого харчування, права батьків тощо.« повернутися до списку новин