Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

День вчителя у Стрептівському НВК

У прекрасну пору року починається новий навчальний рік. А це означає, що попереду - нелегка, клопітка праця для учнів та вчителів. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, час, коли червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим учителям. Це, безперечно, нова сторінка в житті наставників молоді – педагогів. Їм сіяти добре, розумне, вічне.
Учитель… Таке ніжне, світле, слово. Воно лунає так дзвінко, як чисте джерельце, воно лине, як та провідна зірка, що осяює путь. Але водночас це слово закликає до праці, до дії, творчого пошуку, самовизначення.

      З нагоди Дня Вчителя в Стрептівському НВК дев’ятикласники під керівництвом класного керівника Войтюк М.Б. провели свято “Уклін Вам до землі, любі вчителі”. Учні  звернулися зі словами подяки до вчителів.

    Директор НВК Пожарницька Н.В. привітала колег з професійним святом. Змістовним був виступ наймолодших школярів – учнів початкових класів, а також привітали вчителів піснями учениці 8 класу. Наприкінці свята випускниками було презентоване гумористичне відео-інтерв’ю.

     Було багато позитивних емоцій , сміху і сліз радості. Вчителі , в свою чергу , подякували всім за подароване свято , позитив і гарний настрій.« повернутися до списку новин