Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Святкування у ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів

Дехто каже: «І навіщо тих вчителів вітати???»

         А учні ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів відразу ж запитують:

– А хто проводить  з нами  більшість свого часу? Хто хоче нас навчити, виховати, так як мама й тато??? Хто любить нас і хоче, щоб ми росли щасливими і здоровими?

  • Звичайно, наші дорогі вчителі.

Саме тому 5 жовтня 2018 року у школі Нового Яричева було дійсно свято! На перервах у коридорі лунали пісні про вчителів, а діти молодших класів танцювали й скакали під чудову музику.

Звісно, не обійшлося без святкової пошти. Напередодні учні 5-11 класів виготовили вітальні листівки власноруч, а у п’ятницю ці витвори мистецтва (направду, багато з них були дійсно чудові) купували всі бажаючі й дарували своїм вчителям. А на «мапі подяк і вітань вчителям» наші учні не залишили вільного місця. Скільки було написано добрих слів на адресу вчителів!

А як гарно і привітно зустрічали вранці вчителів учні 9-А класу разом з УРШ! (Хіба може не втішати різнокольорова кулька і головне «Вітаємо!!!» на увесь Яричів?)

А після уроків – короткий святковий концерт, бо ж у вчителів немає часу довго відпочивати: зошити за них ніхто не перевірить, конспекти не напише.« повернутися до списку новин