Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Свято у першокласників Стрептівського НВК

Здається, зовсім недавно пролунав перший дзвоник для першокласників Стрептівського НВК, а вже минули місяці напруженої та насиченої праці, і з малят-дошкільнят  вони  перетворилися у здібних, старанних та допитливих учнів.

     І ось до юних школяриків завітало свято, якого вони з нетерпінням чекали. Наші першачки разом зі своєю першою вчителькою Малиновською Г.М. святкують свій перший ювілей - «100 днів у Новій українській школі». Назва свята є невипадковою. Адже минуло 100 днів з тієї миті, коли випускники дитячого садочка вперше переступили поріг школи, де на них чекали нові відкриття та новаторські підходи до навчання. За сто днів перебування у школі  маленькі першокласники мали безліч цікавих уроків, веселі перерви та руханки, навчались читати перші літери та склади, спостерігати за природою, творити своїми руками, вивели своє перше слово, стали дружним 1 класом. На святі школярі продемонстрували свої результати навчання за 100 днів перебування у школі, співали пісень, декламували вірші, показували свої танцювальні здібності, дякували батькам за допомогу та підтримку. І це перше  свято видалося дуже цікавим,  надало ще більшого натхнення до пізнання цікавого, до творчої праці.

     Узагальнила свято директор закладу Пожарницька Н.В., яка відзначила значні успіхи та готовність першокласників до подальшого навчання у Новій українській школі та вручила кожному школяреві Свідоцтво учасника Першого рекорду класу «100 днів у школі».« повернутися до списку новин