Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Тиждень біології та хімії у ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів

З 23 по 27 жовтня 2017 року у ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів проходив тиждень біології та хімії. В понеділок 23 жовтня вчитель хімії Білиця Н.Є. ознайомила всіх присутніх з програмою тижня. А вже на другому уроці вчитель біології Марковська Г.І. провела гру  на тему «Юні цитологи» для учнів 6-х класів. Команди  6-А – «Левенгунята», 6-Б – «Веселі мітохондрики» взяли участь у різних конкурсах, навіть показували пантоміму про процеси, які відбуваються в клітині. Під час заходу панувала дружня атмосфера і в результаті перемогла дружба!

У вівторок на 7-му уроці вчитель хімії Білиця Н.Є. провела брейн-ринг «Країна елементів» для  учнів 8-х класів. Змагались дві команди: «Смайлики» (8-А) та «Юні хіміки» (8-Б), заслужену перемогу отримали учні 8-Б класу.

У середу на 2-гій великій перерві вчитель біології Пелішок С.Я. провела для учнів 7-х класів «Зоологічну вікторину», у якій знову  перемогла дружба. А на 7-му уроці вчитель біології Марковська Г.І. провела для учнів 8-х класів захід на тему «Ми є те – що ми їмо», де учні переглянули фільми про шкоду фаст-фуду, а також почули корисну інформацію про здорову їжу. Захід закінчився частуванням варениками та домашнім борщем.

В четвер на 7 уроці вчитель біології Марковська Г.І. організувала для учнів 5-х класів екскурсію в парк, де одинадцятикласники розповідали молодшим школярам про рослини і тварини нашого селища. А після уроків відбувся вечір для старшокласників «Осіння соната небесних сузір’їв», який організувала Пелішок С.Я. На вечорі змагались команди 11-х, 10-х та 9-х  класів, які взяли участь у 5-х цікавих конкурсах. Перемогу здобули учні 10-х класів.

Тиждень закінчився «Днем чудес», який організувала Білиця Н.
Є. на 7-му уроці. Всі бажаючі мали змогу побачити багато цікавих дослідів з хімії: «Дим без вогню», «Вулкан», «Кольорові реакції», «Змії», «Горіння Магнію», «Плаваючий метал», «Плаваюче яйце», «Палітра напоїв».« повернутися до списку новин