Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Свято «У колі дружньої родини» у ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Новий Яричів

Сім’я, родина… Яке це щастя, коли дитина росте в атмосфері любові, ласки, доброти, турботи, уваги.

Усе, що є найкраще у дитини:

Її талант, культура, доброта –

Від тата й мами йде і від родини…

Такими словами Думанська Л.Д. розпочала свято «У колі дружньої родини», яке відбулося 19 листопада 2018р. в 7 – Б класі.

На заході лунали пісні про родину, тата й маму, дідуся й бабусю, братика й сестричку, Україну, рідну мову, водили хороводи, зіграли сценку «Сім’я». з першого конкурсу «Будьмо знайомі» дізналися, що на зустріч прийшло 90 членів класної родини.

Захоплюючими та інтригуючими були конкурси «Родинне гніздечко для всіх дітей», «Досліди свій родовід»,  презентація фотографій «Упізнай мене», «Заплети косу» (для татів), «Чи знаю я свою дитину» (для мамів), «Сімейний коник».

Батьки частували дітей домашньою випічкою, ароматним чаєм. А за участь у конкурсах родини нагороджувалися сердечками любові, які об’єднали у велике серце-букет як спогад про родинне свято, про турботу близьких.

Семикласники пообіцяли, що віддячать своїм рідним сумлінним навчанням, доброю поведінкою, гарними справами, своїми здобутками.

Діти з батьками та вчителями весело провели недільний час у колі дружньої родини. Тож не будьмо байдужими до наших найменших, найрідніших членів родини!

Сім’я у кожного хай буде! В ній стільки щастя, радості й тепла!« повернутися до списку новин