Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Відділ освіти Кам'янка-Бузької Районної Державної Адміністрації Львівської області

Вітання з нагоди  професійного свята - Дня працівників освіти!

Один раз на рік,  у найпрекраснішу пору,   коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабине літо, а над землею пломеніють різнобарвні квіти приходить свято –

День працівників  освіти!

У цей осінній святковий день щиро раді вітати освітянську родину Кам’янеччини з нашим професійним святом. Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і до рідного краю, за самовіддане служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, добро і щедрість душі.

Бажаючи  усім нам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, відчуття повноти і неповторності життя, невичерпних творчих сил, натхнення та великих успіхів у шляхетній і почесній праці під мирним небом України, віримо: Україну не здолати! Бо  був, є і вічно буде на благодатній українській землі вчитель, який є патріотом своєї справи, рідної школи, дорогих серцю міста чи села, незалежної держави. 

 Нехай і надалі Ваші доброта, мудрість та витримка високо цінуються і повертаються любов’ю вихованців. Хай Ваші глибокі серця будуть, як завжди, відкритими і  чесними, Ваші думки - добрими, Ваші справи - успішними. Сьогодні Вам, людям  нелегкої, але такої почесної і важливої професії, складаємо величальні слова подяки і просимо у Всевишнього для Вас усіх щасливої долі!

Зі святом Вас, дорогі колеги!

                                                      З повагою,   В.Ковтало,  начальник відділу освіти

                                                                         В.Краєвська, голова освітянської профспілки

                                « повернутися до списку новин