Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Відбулося закінчення утеплення фасаду школи у селі Стрептів

3 вересня 2018 року у селі Стрептів відбулося закінчення утеплення фасаду школи. Усі учасники освітньо-виховного процесу щиро вдячні усім, хто долучився до створення тепла і затишку у Стрептівському НВК.

Особливі слова вдячності висловлюємо народному депутату Михайлу Леонтійовичу Бондару, який профінансував перший мікропроект, що не пройшов обласну конкурсну комісію і дав старт утепленню фасаду Стрептівського НВК. А ще наш народний обранець виділив кошти і ми придбали навчальному закладу інтерактивну дошку «Smartboard». Також дякуємо керівництву районної ради Тарасу Володимировичу Келеберді та Наталі Йосипівні Мудрик, які працювали над створенням, погодженням і фінансуванням двох мікропроектів; голові районної державної адміністрації, депутатові Львівської облради Володимирові Ігоровичу Кириличу та його першому заступнику Андрію Станіславовичу Вашківському, які керували реалізацією мікропроектів; начальнику відділу освіти Василю Володимировичу Ковталу та сільському голові Євгенії Михайлівні Ренчці, які підтримували нас у всіх починаннях, давали мудрі поради; ініціативному батьківському комітету навчального закладу, який зумів об’єднати підприємців, батьків і громаду села на виконання нефінансових зобов’язань у мікропроекті на суму 69245 грн.  

 Хочемо сказати наше шкільне спасибі нашим меценатам:

Гайовишину О.П. – директору підприємства «АВЕ-Львів»;

підприємцям торгівельних точок села Стрептів:

Чернезі У.І., Галуну Р.Ф., Панасюк С.В.;

керівнику підприємства «Руді-інд» пану Ілясу;

усім батькам, трудовому колективу Стрептівського НВК і громаді села за посильний внесок у виконання нефінансових зобов’язань у мікропроекті  по утепленню фасаду НВК, будівельній фірмі «Граніт», за якісно виконану роботу.« повернутися до списку новин