Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

Команда ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів взяла участь у відкритті пластового року

9-11 жовтня 2020р.  учасники туристично-краєзнавчого гуртка за пластовою методикою, разом з керівником Ревуцьким Михайлом Романовичем, взяли участь у  відкритті пластового року («Повстанській ватрі»), приуроченого  Дню українського війська, яке відбувалося у  с.Брахівка Буського району.

Наша команда ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів у складі: Боднара Остапа, Винарчика Давида, Невиняка Олега, Патяки Андрія, Августина Назара, Ревуцького Софрона і Ревуцької Софії брала активну участь у всіх точках програми табору, що підтверджено грамотами та дипломами. Особливо відзначились: ІІІ місце (команди)– «Інтелектуальний змаг», І місце у вокальному конкурсі - Ревуцька Софія.

Окрім змагань, пластуни вдосконалили свої вміння  будувати ватру, готувати  їжу (на весь табір),  вправність користування гвинтівкою (стріляли).   Нелегко було, але наші діти дали раду під час нічного вимаршу у селі.  Під час табору учасники показали свою самозарадність (мами і тата поруч не було J), навчилися давати собі раду в природніх умовах.

Табір пластунам удався - Бог допоміг з погодою.

Знаємо, що вже чекають запрошення на наступний табір (Листопадовий зрив)« повернутися до списку новин