Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Сектор освіти Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області

НОВИНИ

Марафону написання листів від Amnesty International

Дата створення: 13:57 28.12.2020

Учні ЗОШ І-ІІІ ст смт Новий Яричів, цього року вперше, приєдналися до Марафону написання листів від Amnesty International.

Випікання печива до Дня Святого Миколая у Стрептівському НВК

Дата створення: 13:53 28.12.2020

День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо зранку в себе під подушкою. Українці з давніх часів вважають Миколая святим – заступником простого люду (до речі, його ім`я в перекладі з грецької означає «перемога народу»), особливо несправедливо скривджених. А ще він опікується подорожуючими та моряками. У нас цього святого називають  «скоропомічним», адже він завжди спішить на допомогу потребуючим.

Свято Миколая у Великосілківському НВК

Дата створення: 13:51 28.12.2020

19 грудня – один з найочікуваніших днів у році, улюблене свято українських дітей та дорослих. Адже святий Миколай несе добро та казку у кожну оселю.

«Родзинка» знову серед переможців

Дата створення: 13:49 28.12.2020

18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, хореографічний колектив «Родзинка» Дідилівського НВК  взяв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Львівська рапсодія - 2020" і здобув Диплом лауреата І премії. Вітаємо учасників колективу: Ярмолу Софію, Дулиш Ілону, Климків Діану, Якимів Юліану, Коп Марію, Танчинець Ірину, Кісіль Діану, Климківа Дмитра, Маньору Михайла, Новосада Мар'яна, Гриньківа Богдана та керівника - Бобуш Руслану Володимирівну. Бажаємо успіхів та нових перемог у новому році.

Свято Миколая

Дата створення: 13:47 28.12.2020

Свято Миколая – це свято  добра, милосердя, любові до ближніх. Учні початкових класів Великосілківського НВК організували благодійну акцію для літніх людей, що проживають у будинку престарілих  у смт. Новий Яричів. Разом із своїми вчителями та батьками дітки зібрали необхідні речі для стареньких,  солодощі, написали щирі листи-привітання.

Свято Миколая

Дата створення: 14:19 21.12.2020

Свято Миколая – це свято  добра, милосердя, любові до ближніх. Учні початкових класів Великосілківського НВК організували благодійну акцію для літніх людей, що проживають у будинку престарілих  у смт. Новий Яричів. Разом із своїми вчителями та батьками дітки зібрали необхідні речі для стареньких,  солодощі, написали щирі листи-привітання.

Свято у першокласників Стрептівського НВК

Дата створення: 10:04 21.12.2020

Здається, зовсім недавно пролунав перший дзвоник для першокласників Стрептівського НВК, а вже минули місяці напруженої та насиченої праці, і з малят-дошкільнят  вони  перетворилися у здібних, старанних та допитливих учнів.

Андріївські вечорниці

Дата створення: 09:54 21.12.2020

Традиційні вечорниці напередодні свята Андрія Первозванного підготували у Великосілківському НВК учні 10-го класу разом з класним керівником  Дзюрковською Н.М..  Під час святкувань цікаві традиції пригадали і діти, і дорослі. Хлопці та дівчата співали народних пісень, танцювали, декламували вірші та жартівливі гуморески. Звісно, не обійшлося дійство без традиційного кусання Калити та ворожіння. Завершили свято частуванням: десятикласники пригощали глядачів пухкими, рум’яними, запашними пампухами.

Вечорниці на Андрія

Дата створення: 12:19 16.12.2020

11 грудня в ЗОШ І-ІІ ст. с. Банюнин відбулися Андріївські вечорниці. Діти дізналися про традиції та обряди українського народу, смакували національні страви, співали й танцювали. Вчилися бути добрими ґаздинями та чемними господарями.  

День української хустки

Дата створення: 21:45 13.12.2020

З давніх-давен хустка для жінки була символом вірності і кохання. Вчителі та учні Деревлянського НВК  шанують і бережуть традиції наших предків і приєдналися до флешмобу.