Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Відділ освіти Кам'янка-Бузької Районної Державної Адміністрації Львівської області

НОВИНИ

Вітаємо!!!!  Радіємо!!!!  Пишаємося!!!

Дата створення: 14:40 24.06.2019

Вітаємо Михалюка Максима, випускника ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яриичів, з успішною здачею ЗНО з хімії – 200 балів. Вітаємо!!!!  Радіємо!!!!  Пишаємося!!!

Свято у ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів

Дата створення: 12:01 11.06.2019

30 травня 2019р. актовий зал ЗОШ І-ІІІ  ст. смт Новий Яричів на екрані світлини щасливих школярів, звучить пісня «Дитинства світ».  І ось Мужик З.В. привітала учнів з закінченням початкової школи.

Звітний концерт ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів

Дата створення: 16:48 07.06.2019

2.06.2019р. відбувся 18-ий звітний концерт ЗОШ І-ІІІ ст. смт Новий Яричів, в якому взяли участь понад 250 учнів та вчителів. Наші батьки та рідні мали змогу побачити найяскравіші моменти шкільного життя J, а ми- ще раз це все пригадатиJ

Побували на Дитячому форумі – Фестивалі дитячого читання «Книгоманія»

Дата створення: 16:42 07.06.2019

18 травня 2019 року учні Великосілківського НВК побували на Дитячому форумі – Фестивалі дитячого читання «Книгоманія». Школярі брали участь у різних іграх та отримували   подарунки. Також всі мали можливість купити цікаву книжку, а дехто зустрів своїх улюблених  письменників - Івана Андрусяка та Наталю Щербу. Діти побували на презентації їхніх книг та взяли автографи. Додому повернулися щасливі, сповнені незабутніх вражень.

ВІТАННЯ!!!

Дата створення: 15:30 31.05.2019

«Stop булінг»!

Дата створення: 15:27 31.05.2019

6 травня, до ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ременів завітали працівники правоохоронних органів, зокрема інспектор ювенальної превенції Кам'янка-Бузького ВП ГУНП у Львівській області, капітан поліції Андрух С.С. та старший ДОП Кам'янка-Бузького ВП ГУНП у Львівській області старший лейтинант поліції Костюк Н.І. Була проведена лекція з учнями 7-11 класів "Профілактика адміністративних та кримінальних правопорушень серед неповнолітніх та передбачувана за це відповідальність".

Великодні гаївки у Ременові

Дата створення: 15:26 31.05.2019

У Ременові з давніх давен на Великдень молоді хлопці та дівчата взявшись за руки гаївки водили. В урбанізованому, насиченому технічними новинками ХХІ столітті, цей звичай подекуди іде в небуття. Учні школи під керівництвом педагога-організатора Толочкевич Г.Р. нагадали присутнім на святі "Золотий дзвін Великодня" про нього, заспівавши, пожартувавши, хороводи поводивши, адже народні звичаї та традиції, народна пісня і мила серцю українська мова - це душа народу, його самоідентифікація, те що ми не маємо забути, пронести через покоління, донести до нащадків.

Учні ЗОШ І-ІІІ ст. с.Ременів відвідали ІІ Форум професійної освіти у Льовові

Дата створення: 15:24 31.05.2019

З метою профорієнтаційного просвітництва, учні 8-10 класів під керівництвом заступника директора з виховної роботи Чайківської М.Б., відвідали ІІ Форум професійної освіти, який відбувся у Львові, у виставковому центрі «Південний-Експо», де були представлені 50 закладів професійної освіти Львівщини та 60 різноманітних робітничих професій. Учні мали змогу взяти участь у майстер-класах з різьби по дереву, електрозварювання, оформлення кондитерських виробів, створення зачісок та ін. Надіємось, що відвідування подібного заходу допомогло підліткам усвідомити той факт, що хороший фах і можливість жити достойно важливіші за номінальний диплом. Перш за все важити повинні знання, вміння та можливість реалізуватись.

Прощання з Букварем у Ременівській ЗОШ

Дата створення: 15:22 31.05.2019

Учні перших класів ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Ременів  подорослішали ще на рік, вивчили всі літери алфавіту, і у статусі "майже дорослих другокласників" прощались із своїм провідником у світ знань, своїм чарівним ключиком до невідомого і незвіданого світу, своєю першою книгою – Букварем.