Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Відділ освіти Кам'янка-Бузької Районної Державної Адміністрації Львівської області

НОВИНИ

Проведено виховні години

Дата створення: 17:13 14.05.2018

26.04. У ЗЗСО №2 ім. Г. Тютюнника проведено виховні години та організовано тематичні виставки до вшанування пам`яті Чорнобильської трагедії. 

Проведено тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності

Дата створення: 17:11 14.05.2018

В рамках проведення тижня охорони праці та безпеки життєдіяльності учні 2-А і 2-В класів ЗЗСО №2 ім. Г. Тютюнника провели практичне заняття на тему :"Пішохід - учасник дорожнього руху"

«Що?Де?Коли?»

Дата створення: 17:09 14.05.2018

3 травня 2018 року у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів відбувся завершальний етап  ХVІІ  сезону інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"  За перемогу змагались 8 шкільних команд і 3 команди-ветерани. Серед школярів заслужену перемогу отримала команда «Цвібаки» (11-Б, капітан Тис Тарас), а серед «ветеранів» - Windows 9 (капітан Фурманевич Олег).

Тиждень математики, фізики та інформатики у Стрептівському НВК

Дата створення: 17:07 14.05.2018

 З 16 по 20 квітня у Стрептівському НВК проходив тиждень математики, фізики та інформатики. Учні з нетерпінням чекають цього тижня, і недаремно. Адже кожен з них може взяти активну участь в усіх заходах і поринути у цікаву мандрівку країною Математики та Фізики.  Почався тиждень інформаційним вісником «Математика – цариця наук». Упродовж тижня учні школи брали активну участь у розв’язуванні кросвордів та ребусів. Учні 5-6 кл. взяли участь в “Математичних перегонах, 7-9 кл у захисті проектів “Фізика навколо нас. Також юні фізики мали змогу проявити свої знання та кмітливість у конкурсі “Левеня Тиждень математики завершився, а подорож  країною математики триває.

День цивільного захисту у Дідилівському НВК

Дата створення: 16:59 14.05.2018

20 квітня у Дідилівському НВК відбувся День цивільного захисту, у ході якого учні повторили правила поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій, взяли участь у практичних заняттях з надання першої допомоги потерпілим. Особливу увагу звернули на протипожежну безпеку. Зокрема, провели навчальну евакуацію з приміщення школи, у 5 класі відбулась виховна година   «Як запобігти пожежі? Техніка безпеки під час пожежі». Для учнів 6 та 7 класу також було проведено практичне заняття «Причини пожеж та поведінка в разі їх виникнення». Учні 10 класу переглянули фільм про роботу пожежників.

Новини дошкілля. Відбулося спільне засідання районного методичного об'єднання вихователів дошкільних підрозділів НВК та школи молодого педагога

Дата створення: 12:13 08.05.2018

27.03.2018 року на базі нашого ЗДО відбулося спільне засідання районного методичного об'єднання вихователів дошкільних підрозділів НВК та школи молодого педагога. Було розглянуто питання :"Організація театралізованої діяльності дітей дошкільного віку " . Про значення  театралізованої  діяльності для  гармонійного  розвитку  дошкільників доповіла  методист  райметодкабінету  Магеровська Н.Ф.  Вихователь  Сокирко Ю.А. продемонструвала  різні види театру, які використовує у роботі з дітьми. Провела заняття-розвагу " Чарівна подорож до казки "Зайчикова хатка", де дітки  самі були  акторами- ляльководами. Працівники нашого ЗДО поділились досвідом діяльності лялькового театру в садочку і показали гостям лялькову виставу "Нехочуха". У виставі  приймали  участь Гусар Д.П., Микичак С.Б., Фришкевич Т.М., Сокирко Ю.А., Шпот А.В.,  Курій Г. Т. Своїм досвідом щодо театралізованої діяльності дошкільнят поділилась керівник школи молодого  педагога  Дацьо О.В.

У Незнанівському НВК відбулося родинне свято «Люба, добра бабусю!»

Дата створення: 16:11 26.04.2018

Провели зустріч із дорогими з нас людьми – нашими бабусями. Слова, сказані учнями, сколихнули їхні душі, сльози радості на очах.

Допомога Збройним Силам України від ЗОШ І-ІІ ст. с. Банюнин

Дата створення: 14:11 23.04.2018

Колектив школи долучився до збору гуманітарної допомоги воїнам, що захищають східні кордрни України, зокрема зібрано засоби гігієни, побутову хімію, канцтовари, продукти харчування тривалого зберігання.

Привітання для працівників психологічної служби!!!

Дата створення: 12:52 23.04.2018

Вельмишановні колеги! Вітаємо з Всеукраїнським Днем психолога!