Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Відділ освіти Кам'янка-Бузької Районної Державної Адміністрації Львівської області

НОВИНИ

Нещодавно наші першокласники перегорнули останню сторінку Букваря

Дата створення: 12:39 23.05.2018

17 травня у Великосілківському НВК відбулося свято Букварика, яке підготували учні 1 класу разом із класоводом  Васильєвою Г.С.  Під час свята першокласники прощалися з першою й улюбленою книгою – Буквариком, розповідали вірші про вивчені літери, співали пісні, танцювали веселий таночок з Буквариком.

Кольоровий тиждень у ЗОШ І-ІІІ ст. с .Ременів

Дата створення: 12:35 23.05.2018

Стрімко крокує календарем весна і всім дуже хочеться нарешті побачити веселу усмішку теплого сонечка. А щоб подолати холодний настрій в учнів початкової школи з 7 по 11 травня 2018 року відбувся кольоровий тиждень. Понеділок - день Миру - білого кольору, вівторок - день синього кольору – день Дружби, четвер – день червоного кольору - день Любові і Доброти, п’ятниця - день Довкілля – зеленого кольору. Метою проведення такого заходу, є впровадження в практику роботи з дітьми технології кольоротерапії, розвиваючи їх пізнавальні здібності, мовлення, мислення, креативність. Впродовж тижня класи були наповнені повітряними кульками, сюрпризами, подарунками, добротою та посмішками.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Дата створення: 12:27 23.05.2018

Під час Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності  в  ЗОШ І-ІІ ст. с. Неслухів  пройшов ряд заходів спрямованих на збереження здоров’я та життя учнів. Класні керівники провели виховні години щодо безпечного поводження з газом, вогнем, отруйними та токсичними речовинами. Також  учні, вчителі та ДЮП відпрацювали плани евакуації, здійснили роботу з первинними засобами пожежогасіння на випадок виникнення пожежі.

У ЗОШ І-ІІ ст. с. Неслухів завітав цирк

Дата створення: 12:22 23.05.2018

У ЗОШ І-ІІ ст. с. Неслухів завітав цирк. Клоун Сява демонстрував різні цікаві клоунади. Розважальна програма була багатою і різноманітною: фокуси, жонгляж, трюки з діаболо, гра з тарілочками та багато ін. Учні приймали активну участь та фотографувались із задоволенням.

Завітав мобільний планетарій

Дата створення: 12:18 23.05.2018

В ЗОШ І-ІІ ст. с. Неслухів завітав мобільний планетарій, який призначений для вивчення науки, астрономії, геології та географії у веселій інтерактивній формі.

Проведені Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності та заходи приурочені Дню охорони праці

Дата створення: 16:27 21.05.2018

В період з 23 квітня по 04 травня 2018 року в усіх закладах освіти району проведені Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності та заходи приурочені  Дню охорони праці, а саме:  інструктивні наради з працівниками, із здобувачами освіти - тематичні лінійки, бесіди, виховні години, вікторини, тренінги, рольові ігри, брей-ринги тощо  з питань дотримання безпеки  та поведінки на водних об’єктах, під час сильного вітру, шквалу, щодо правил поведінки в лісі, на дачі, алгоритму дій в разі виникнення пожежі, при виявленні вибухонебезпечних предметів.  В бібліотеках оформлені тематичні виставки книжок, брошур, альбомів на теми «Здоров’я в наших руках», «Правила, які рятують життя», «Надзвичайні ситуації», «Природа і людина», «Цивільний захист» тощо.  Проведені   тематичні конкурси малюнків, стінгазет. Оновлені куточки, стенди з охорони праці.  

Охорона праці-на контролі!

Дата створення: 10:37 21.05.2018

На виконання статті 18 Закону України “Про охорону праці” посадові особи, діяльність яких пов’язана із    забезпеченням додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці,  один раз на три роки повинні проходити навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці за участю профспілок. 

День вишиванки у ЗОШ І-ІІ ст. с. Банюнин

Дата створення: 14:53 18.05.2018

17 травня весь світ святкує День вишиванки, свято, присвячене українській національній культурі і традиціям. У цей день, який щороку відзначається у третій четвер травня, усі охочі долучаються до свята: одягають вишиванку на роботу або навчання. Це свято придбало широку популярність і стало традиційним і у нашій школі.

Відбулася нарада директорів та заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 09:59 15.05.2018

11.05.2018 р. у   приміщенні   ЗОШ І-ІІІ ст..№1 м.Кам’янка-Бузька  відбулася  нарада  директорів та  заступників директорів  з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти  за участю заступника директора ЛОІППО Мирослави Товкало. На   нараді    розглянуто   питання «Індикатори Нової української школи в навчальному процесі».

Проведено навчальний семінар інструкторів/старших інструкторів та чергових пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року

Дата створення: 17:40 14.05.2018

10 травня 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м.Кам’янка-Бузька проведено навчальний семінар інструкторів/старших інструкторів та чергових пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року (відповідальна за ЗНО-2018 в окрузі – методист районного методичного кабінету Крук Г.І.).