Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Відділ освіти Кам'янка-Бузької Районної Державної Адміністрації Львівської області

НОВИНИ

Тиждень математики, фізики та інформатики у Стрептівському НВК

Дата створення: 11:46 25.05.2018

У Стрептівському НВК проходив тиждень математики,фізики та інформатики. Учні з нетерпінням чекають цього тижня, і недаремно. Адже кожен з них може взяти активну участь в усіх заходах і поринути у цікаву мандрівку країною Математики та Фізики.  Почався тиждень інформаційним вісником «Математика – цариця наук». Упродовж тижня учні школи брали активну участь у розв?язуванні кросвордів та ребусів. Учні 5-6 кл. взяли участь в “Математичних перегонах?, 7-9 кл у захисті проектів “Фізика навколо нас?. Також юні фізики мали змогу проявити свої знання та кмітливість у конкурсі “Левеня? Тиждень математики завершився, а подорож  країною математики триває.

День вишиванки у Стрептівському НВК

Дата створення: 13:10 23.05.2018

Вишиванка -  оберіг українського народу.

Батьківські збори у Стрептівському НВК

Дата створення: 13:06 23.05.2018

11 травня у Стрептівському НВК відбулись загальношкільні батьківські збори.

Свято найріднішої людини

Дата створення: 13:02 23.05.2018

17 травня 2018р. учні 7-А класу ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів під керівництвом Гарасимчук Ж.О. провели свято до Дня Матері, на яке запросили своїх найрідніших. Діти висловили слова подяки матерям, співали пісні , читали вірші, інсценізували веселі мініатюри. А ще на свято завітала Катерина Осадча, яка перевірила на скільки добре матері знають своїх дітей, а гурт «Веселі вила» заспівав  пісню про 7-А клас. На завершення свята, діти подарували матерям листівку і теплі обійми.

Свято матері

Дата створення: 12:59 23.05.2018

Мама! Найдорожче слово в світі Де б не був ти, що б ти не робив. Назавжди вона твій шлях освітить Ніжним серцем відданим тобі!

Вишиванка – твій генетичний код

Дата створення: 12:57 23.05.2018

У ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів святкують Всесвітній день виш?ванки —  свято, яке проводиться щороку в третій четвер травня. Вже традиційно у цей день у нашій школі проводиться флешмоб, присвячений дню вишиванки. Кожен клас підготував короткий виступ: хто пісню, хто гасло, хто танець. Приємно вразили учні початкових класів, які всі разом (1-4 кл.) синхронно виконали танець. В такі дні вкотре переконуємось, що українці квітуча нація,  а діти це наше майбутнє!

День Вишиванки у ЗОШ І-ІІ ст. с. Неслухів

Дата створення: 12:52 23.05.2018

17 травня – день, коли кожен свідомий українець  вдягає вишиванку: на роботу, до школи чи просто погуляти вулицями рідного містечка.  Не залишились осторонь  учні та вчителі нашої школи. Вже із самого ранку на подвір’ї  школи було гамірно, звідусіль линув дитячий сміх та спів. Учні прийняли участь у флешмобі.

Звітна конференція УРШ

Дата створення: 12:48 23.05.2018

У понеділок, 21 травня 2018р.,  у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів відбулась звітна конференція Учнівської ради школи, на яку прийшли представники всіх класів (5-11 кл.). Про свою роботу звітувала голова УРШ Демчина Наталія, а також голови комісії дисципліни і порядку – Фльорко Мирослав, навчальної комісії – Вовканич Михайло, культмасової  комісії– Ярош Анастасія, комісії добрих справ – Лисяк Ольга. Про підсумки навчального року та плани на наступний семестр звітували старости класів.

Батьківські збори і День матері у ЗОШ І-ІІ ст. с. Банюнин

Дата створення: 12:45 23.05.2018

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою дбайливої  матері.

Спасибі, Букварику!

Дата створення: 12:42 23.05.2018

23 травня 2018р. учні 1-Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів під керівництвом Хар Н.Б. провели свято, присвячене першій книжці школярів. Учні вирішили подякувати  Букварику, за те, що він їх навчив читати. Проте не все так легко, на святкування вдерлись розбійники, які викрали книжку і передали Бабі Язі. Для того щоб вернути Буквар на свято, першокласникам довелось збирати всі букви на чарівне дерево, тут їм допомагав і колобок, і гарбуз разом зі своїми родичами, і червона шапочка, і навіть Фіксики! А ще діти багато співали і майстерно танцювали! Ну і звичайно, учням вдалось врятувати улюблену книжку і подякувати їй за знання отримані у першому класі!