Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Відділ освіти Кам'янка-Бузької Районної Державної Адміністрації Львівської області

НОВИНИ

Відбулося  свято ЗОШ І-ІІІ ст. с. Старий Добротвір

Дата створення: 16:50 19.02.2018

В ЗОШ І-ІІІ ст. с. Старий Добротвір відбулося маленьке свято. Свято рідної мови. Другокласники, разом зі своєю вчителькою Надією Михайлівною Мудрик, приймали гостей на уроці української мови. ''Службові частини мови'' - тема уроку, на якому Надія Михайлівна вирішила поділитися досвідом зі своїми колегами. Урок сподобався всім, але напевно найбільше він сподобався нашим маленьким учням.

Традиційна зустріч випускників у Дідилівському НВК

Дата створення: 09:26 19.02.2018

На світі безліч тягнеться доріг.

Вшанування пам’яті Андрія Кузьменка у Дідилівському НВК

Дата створення: 09:24 19.02.2018

2 лютого у Дідилівському НВК вшанували пам’ять нашого відомого земляка, співака, лідера групи «Скрябін» Андрія Кузьменка.

Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури в ЗОШ I-II ст. с. Сілець

Дата створення: 09:22 19.02.2018

29 січня в ЗОШ I-II ст. с. Сілець відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури.    Відкритий урок з зарубіжної літератури у 9 класі провела Шмат Ірина Андріївна.   На уроці були присутні керівник методичного об’єднання , Яриш  Вікторія Лук’янівна та вчителі зарубіжної літератури Подолюк Галина Андріївна , Крук Марія Василівна.

Свято у ЗОШ I-II ст. с. Сілець

Дата створення: 09:20 19.02.2018

Здрастуй Новорічне свято!

День у ЗОШ I-II ст. с. Сілець

Дата створення: 09:18 19.02.2018

У школі відбулося свято до дня Святого Миколая.

Свято Стрітення Великосілківському НВК

Дата створення: 16:46 15.02.2018

Так є, було і буде:

Міжшкільне методоб’єднання у Желдецькому НВК

Дата створення: 16:23 15.02.2018

На базі Желдецького НВК «ЗОЗ І-ІІІ ст.-ДЗ»  відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів початкових класів.  Вчитель Репко Галина Василівна  у  2 класі провела відкритий урок на тему:   «Вправи і задачі на засвоєння таблиці множення числа 3. Порядок виконання дій у числових виразах без дужок і з дужками». Методист відділу освіти Яцик Н.П. та учасники методоб’єднання поділилися враженнями від побаченого уроку, обговорили новини початкової освіти, а саме: «Проект Концепції розвитку педагогічної освіти», проекти типових освітніх програм для початкової школи, які стануть ключовими умовами впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

У Незнанівському НВК учні 1-9 кл. святкували Масляну

Дата створення: 16:14 15.02.2018

Згідно релігійних свят головною стравою Масляної  є млинці. Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з?їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік. Масляна – це одне з найдавніших слов?янських свят, яке символізує прихід весни та пробудження природи.

Допомога воїнам АТО вчителями та учнями Незнанівського НВК

Дата створення: 16:11 15.02.2018

На прохання волонтерів та військового капелана отця Бориса учні та вчителі Незнанівського НВК долучилися до акції «Маскувальна сітка для армії руками дітей».  Матеріали для плетіння сітки учні та вчителі приносили здому. Учні 1-4 класів разом із класним керівниками власноруч виготовили сувеніри, листівки для воїнів АТО. Учні 5-9 класів та вчителі передали солодкі подарунки для українських захисників.