Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Відділ освіти Кам'янка-Бузької Районної Державної Адміністрації Львівської області

Відбулася олімпіада з іноземної мови

Відбувся   ІІ етап   Всеукраїнської учнівської олімпіади з  німецької мови (04 листопада 2017 року) та  англійської ( 05 листопада 2017 року

Вітаємо переможців

І місце  (німецька мова)

Крисюк Ярина, учениця  9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2  м. Кам’янка-Бузька,

Надільна  Надія, учениця  8  класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2   м. Кам’янка-Бузька,

ІІ місце  (німецька мова)

Оброцька  Христина, учениця  9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт  Добротвір,

Вітушинська Світлана, учениця  8  класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2   м. Кам’янка-Бузька,

ІІІ місце   (німецька мова)

Кравець Олена, учениця 9 класу Стрептівського НВК,

Верендєєв Олександр, учень  8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт  Добротвір,

І місце  (англійська мова)

Кравець Назарій, учень 11класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3  м. Кам-Бузька,

Михайлюк  Максим , учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт  Новий Яричів,

Проць Христина,  учениця  10  класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3  м. Кам’янка-Бузька,

Чумак Анастасія, учениця  9  класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3  м. Кам’янка-Бузька,

Дмитрів Марта, учениця 8  класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3  м. Кам’янка-Бузька,

 ІІ місце  (англійська мова)

Вихопень Оксана, учениця 11 класу   Жовтанецького НВК І-ІІІ ст.,

Білецький  Іван, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Кам’янка-Бузька,

Матюхіна  Софія, уч. 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2  м. Кам’янка-Бузька,

Сойко Світлана, учениця 10  класу   ЗОШ І-ІІІ ст. смт Добротвір,

Никон Олеся, учениця   9  класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Кам’янка-Бузька,

Війтів Денис, учень  9  класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Кам-Бузька,

Бодун Ян, учениця  9  класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Кам’янка-Бузька,

Фассі Андріан , учень  8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Запитів,

Проць Вікторія, учениця  8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Кам-Бузька,

Мелащук Софія, учениця  8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Кам-Бузька,

ІІІ  місце  (англійська мова)

Стахів Софія, учениця 11 класу Дідилівського НВК,

Войчук Анастасія, учениця  11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт  Добротвір,

Чипак  Юрій, учень  11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Кам’янка-Бузька,

Андрущишин  Назар, учень 10  класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Кам-Бузька,

Чернега  Дмитро, учень  10  класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Кам-Бузька,

Димарчук  Данило, учень 9  класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Кам-Бузька,

Поврозник Андрій, учень  9 класу ЗОШ І-ІІ ст. с. Банюнин,

Петрів Мар’яна, учениця  9 класу Дідилівського НВК,

Зацерковний  Остап, учень 9 класу Великосілківського НВК,

Волощук Надія, учениця  9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Кам-Бузька,

Дучак  Тарас, учень  8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт  Новий Яричів,

Яворська  Каріна, учениця  8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ременів,

Кук Марія, учениця  8 класу ЗОШ І-ІІ ст. с. Вирів.



« повернутися до списку новин